Відгуки
Усі відгуки про нашу похоронну агенцію СМУТОК. Залиште будь ласка про нас свій відгук.
Submit your review | |
Дуже дякую за швидку реакцію після звернення, дуже правильно підібрали вінок і швидко доставили. Дуже рекомендую
Дякуємо Володимире за ваш відгук!
Хочу висловити щиру подяку працівникам похоронної агенції «Смуток» за їхню професійність, людяність та турботу в такий складний для нашої родини час. Усі питання, пов’язані зі встановленням надгробка, були вирішені швидко, чітко та з повагою. Щиро дякую за вашу працю та чуйне ставлення.
Дякуємо Мар’яна за ваш відгук!
Хотіли висловити нашу подяку агенції ,а особливо пану Юрію
за швидке реагування на дзвінки та допомогу у складній ситуації ,
за розуміння і чуйне ставлення до клієнтів ,за дотримання усіх
домовленостей включаючи терміни та порядок надання послуг.
Рекомендую, дуже професійна робота агенції.
З повагою і вдячністю Ірина і Оксана.
Щиро дякуємо за Ваш відгук!
Щиро дякую п Юрію за щирість, людяність, співчуття і допомогу все організувати дистанційно , відповідально і що зміг дистанційно повністю організувати все до найменших деталей. В таку важку хвилину, коли знаходишся на відстані дуже важко і боляче щось зробити одному. Рекомендую агенцію!
Дякуємо Маріє за теплі слова!
Рекомендую. Дуже хороша агенція. Послуги від А до Я. Дуже дякую за Ваші послуги.
Дякуємо Ольго!


